Csokoládé ízű fehérjepor, amely 100%-ban csak növényi fehérjéket tartalmaz, egészen pontosan rizsfehérjével és borsófehérjével készült!
Finom, selymes ízű, fehérjében gazdag italpor, ami steviával van édesítve és természetes rostokat tartalmaz.🌱 Étkezések helyettesítésére és edzések után is fogyasztható!
Támogatja a fogyásunkat is!
Helyettesítsd reggelidet bátran egy shake-kel, vagy ha fogyni is szeretnél, akkor akár a vacsorát is kiválthatod vele!
✔️gluténmentes ✔️vegán
✔️tejmentes ✔️szójamentes
✔️mesterséges színezék nélkül
✔️hozzáadott cukor nélkül